Panele przezierne

Zajmujemy się produkcją paneli przeziernych, które umożliwiają zastosowanie różnych rozwiązań projektowych. Ponadto zapewniają wysoką przepuszczalność światła, co jest niezwykle korzystne, gdy przy drodze znajdują się zabudowania.

Wykonujemy panele akustyczne przezierne, które bazują na profilach aluminiowych i różnego rodzaju wypełnieniach. Stosujemy w produkcji materiały takie jak poliwęglan lity, Plexiglas, szkło hartowane, jak i szkło klejone. Są one przystosowane do wykorzystania w warunkach zewnętrznych – odznaczają się bowiem odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Ponadto charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami przeciwhałasowymi. W zależności od otoczenia i przeznaczenia projektu – proponujemy modele z wypełnieniem o grubości od 8 do 20 mm.

Przygotowujemy panele przezierne w wysokości do 2 metrów i długości do 5 metrów. Produkty dostosowane są do montażu w słupach bazują na słupie HE 140-2400. Dostępne są w kolorystyce surowej bądź w jednym z wielu odcieni z szerokiej kolorystyki RAL. Ponadto mogą być zaopatrzone w elementy dedykowane ochronie ptaków jak: pasy, wzory, nadruki.

Zapewniamy na nasze wyroby gwarancję do 10 lat.